Kaip pirkti

1. Išsirinkę prekę spauskite "Į KREPŠELĮ".

2. Savo krepšelį su išsirinktomis prekėmis (kiek prekių įdėta į krepšelį ir bendrą krepšelio sumą) matysite dešinėje puslapio pusėje viršuje.

3. Išsirinkę visas prekes, kurias norėsite pirkti paspauskite mygtuką „KREPŠELIS". Patikrinkite ar pirkinių krepšelyje yra tos prekės, kurias ketinate įsigyti. Jeigu matote viską ką norėjote užsakyti spauskite „SEKANTIS“. Jeigu norite – galite koreguoti kiekį (laukelis „VNT“) ar apskritai išbraukti prekes, kurių nenorite užsakyti, tam turite spausti - (minuso) ženkliuką.

4. Jeigu Jūs dar neužsiregistravęs Jums reikia pasirinkti vieną iš žemiau esančių variantų.

Jeigu nenorite registruotis mūsų sistemoje spauskite „PIRKIMAS BE REGISTRACIJOS“ ir užpildykite žemiau esančius laukus. Laukelyje „PAPILDOMA INFORMACIJA“ nurodykite savo pageidavimus.

Jeigu norite, kad Jūsų duomenys išliktų kitiems kartams kai pirksite www.magiclashesworld.com spauskite „REGISTRACIJA“ ir užpildykite laukus. Kitą kartą tereikės įvesti Jūsų el.paštą ir sugalvotą slaptažodį. 
Jeigu Jūs jau registruotas vartotojas suveskite savo duomenis ir spauskite „PRISIJUNGIMAS“.

5. Kitame žingsnyje užpildykite tiksliai adreso informacijos laukelius, nurodykite telefono numerį ir spauskite mygtuką „TOLIAU“. Savo pašto kodą galite pasitikrinti per tinklapį www.post.lt.

6. Atsiradusioje formoje „ VEŽĖJAS“ pasirinkite pageidaujamą pristatymo būdą ir paspauskite ties pristatymo pavadinimu esantį tuščią apskritimą.

7. Sekančiame žingsnyje pasirinkite mokėjimo būdą „ MOKĖTI BANKINIU PAVEDIMU Į PARDAVĖJO SĄSKAITĄ“ arba „ MOKĖTI PER PAYPAL SISTEMĄ“.

8. Sutikrinkite visus Jūsų suvestus duomenis ir patvirtinkite užsakymą spausdami „PATVIRTINTI UŽSAKYMĄ“. Jeigu pasirinkote apmokėjimo būdą per el. bankininkystę Jūs gausite reikiamus rekvizitus apmokėjimui atlikti. Pasirinkus mokėjimą PAYPAL Jūs būsite nukreipti į PAYPAL apmokėjimo formą.

9. Atlikus bankinį pervedimą ar apmokėjimą PayPal el-parduotuvės administratorius patvirtins Jūsų užsakymą ir išsiųs prekes.